Reeds Ingeschreven Heren / Heren gemengd Doubletten

# Team Namen Spelers
Team 1Bens M & Driesmans
Team 2Pieter Moors en Sander Beukers
Team 3Philip Dhont - Michael Dillen
Team 4luc godderie steven van der meulen
Team 5Gert Quetin en Brecht Claes
Team 6bartolome david christiaen
Team 7Tim Marien - Wesley Cami
Team 8Jan banks & De Graaf
Team 9rene steyvers & Andy Lemmens
Team 10Raphaël lenaerts & Van Winkel Dominique
Team 11Aerts Michel & Troonbeeks Jary
Team 12kausse stefaan en waelkens stijn
Team 13Cor Vleugels & Irene De Haan
Team 14Gregoire G./ Alexandre E.
Team 15Rene Steyvers & Andy Lemmens
Team 16Hendrikx- Maurissen
Team 17Bleukx Rony & Kristof
Team 18Harry Degroof & Tony Degroof
Team 19YVES PUGLIARI,DANNY EECHOUT
Team 20Streel jf-kohnen k
Team 21Jeroen Bleyen & Kees Koogje
Team 22gerald charlier - gaetan charlier
Team 23van der meulen - faute
Team 24pardoen jeremy & vinck david
Team 25roquet cedric & bertaux gregory
Team 26Delperdange l-laruelle r
Team 27sfez David - Renzo ielegems
Team 28Cas Schellekens & Richard Nijs
Team 29Hannosset m-leclercq f
Team 30Berode m- Vangrieken c
Team 31Jorissen jonathan Sébastien dufour
Team 32Elior Van Klaveren & Milan Saunier
Team 33Charles Gelijn & Nick Van Lier
Team 34Tom Van Der Voort & Joey Van Doorn
Team 35Edward Vinken & Steve Vangorp
Team 36kausse geoffrey en tony serrano
Team 37Robin Gense & Brian Schampers
Team 38Jean michel Lobo & Jurrian van der Meer
Team 39Didier viguurs & Jeffrey van Loon
Team 40Moussa Agzoul / Richard Krohne
Team 41Rob van der Hoef & Thomas Thissen PFGoch
Team 42frank van haudt en rokegem bert
Team 43Vranken Kristof & Mateo Longo
Team 44Richard Zuidland & Raoul Duchateau
Team 45Bart Beckers & Philippe Thoelen
Team 46Marcel van Nieuwenhuizen / Marcel Stok
Team 47Claude Linet - Didier Vandersmissen
Team 48didier fifi, Patrick bakens
Team 49Jorne Van Hecke & Reini Mertens
Team 50Pugliari Bruno&Ward Heyerick
Team 51Sacha de koninck - Stijn Smits
Team 52Thielemans Clint & Renders Dirk
Team 53Frederic keulemans & ?????
Team 54P.C. oetervallei , Vrancken
Team 55Vanderaerden Stef & Pauwels Johan
Team 56andy thienpondt & steven illegems
Team 57Jean-Marie de wit & wesley eeckhout
Team 58Rudy Vermeylen & Marc Jansegers
Team 59kucma christophe & Romano Lui
Team 60Yordi Daniels & Dirk Bosmans
Team 61Walter VH - Patrick Bens
Team 62Aart den Boon en Bert Duits
Team 63cedric detinne & Bertrand Michael
Team 64Jan van Keulen & Antoon van Mil
Team 65Dirk Van Mossevelde&Christof Baveghems
Team 66Andre Reynders -Yvan Bens
Team 67dirk dieltjens & patrick carpentier
Team 68van Gemeren Marc & Smulders Luc
Team 69Joop Weerts & John Schillings Mosa Petanca
Team 70Ike van Tilborgh - Jerry Vlemincx
Team 71Willems Nico & Jean Francois Hemon
Team 72stoltz jeremy & derache franck (winnaars vorige editie)
Team 73sprimont vincent & bourdoux
Team 74Van gorp johan & serge fifi
Team 75Jordi De Cree & mario blom
Team 76Wiel Gerrist & Marcel geraerts
Team 77Kevin Van lent - Eddy Everaerts
Team 78Uyttenhove steven & nicky Kockx
Team 79callaert Jordan & Claes mélissa
Team 80Luc Daems & Bram Aipassa
Team 81kockx steven en ryan vandenbussche
Team 82 kockx jordy en TOM GEIRNAERT
Team 83Marco zeitzen & Maarten vanhout
Team 84DIMITRI - PAULETTE
Team 85aumale (frankrijk)
Team 86Jerome Robert & Nicolas Melchior
Team 87aumale (frankrijk)
Team 88Lippevelde Tony & VAN DEN BERGHE JENS
Team 89Silvio marini & Sven Esmans
Team 90Leon Bröcheler & Jos Koeken (JBC-Streeperkruis Landgraaf)
Team 91Eric Hey & Ger Hey (JBC-Streeperkruis Landgraaf)
Team 92Herman Gerards & Jo Gorissen (JBC-Streeperkruis Landgraaf)
Team 93Snelders Luc - Van Den Bossche Robby
Team 94Luc Ferrari & Peter Thijs
Team 95Eric berghmans & Jordy berghmans
Team 96Claes Kris - Claes Siemen
Team 97davy kockx en davy de rauw
Team 98Renders Ludo & schmitz Harry
Team 99aumale (frankrijk)
Team 100Eggermont Pascal & Peeters Marc
Team 101Nick Maes & Renz Maes
Team 102Gregoire Geoffrey / Alexandre Eric
Team 103Bjorn Baert - Charly Devavele
Team 104nulens & ?????????
Team 105Serge Podor & Michael
Team 106Sandra Gillieron
Team 107Michael lopes et kevin mievis
Team 108Gregory kausse en Joeri daspremont
Team 109Glenn Van Laeken & Dimitri Jacobs
Team 110DIMITRI - FABIEN
Team 111Marc Op de Beeck & Kurt Lunders
Team 112Christiaens Emile & Gerard Jean Luc
Team 113Ad Wagenaers & ???????????
Team 114Eric Wuillaume & Fred Degand

Reeds Ingeschreven Dames Doubletten

# Team Namen Spelers
Team 1Shirley Van Bogaert - Anja Germanus
Team 2Reygel Ann & Ramaekers Sonja
Team 3Cindy Naudts - Sara Dhont
Team 4christel knippenberg & kristel houben
Team 5Selena van der hoef & Lynsey Bakens
Team 6Thibaut n - Streel l
Team 7Natasja Verboven & Sandra Vanschooren
Team 8Joke Lobo & Maaike Hooijmaijers
Team 9Chantal Moors & Elke Van der Linden
Team 10Ellen Walrave & yannieke Baks
Team 11Wendy Duvalois & Monique Bakker
Team 12Katy Bosh & Diana Wolf
Team 13Josefien koogje & Sandy Rikkers
Team 14Marina Blom & Matilda Boström
Team 15Nemedi Nancy & Ramirez Florès Cathy
Team 16HANDSCHOENWERKER & STEPHANIE MOINY
Team 17Patricia Van Grasdorff - Noémie Van Lerberge
Team 18parker jordane & madison schollaert
Team 19Goblet Linda- Barzin Cindy
Team 20Natasja kazmierczak & Nadia Swinkels
Team 21Tina Vermeylen & Sandra Warnent
Team 22Demunster Katia & rita santens
Team 23Suzy Hellemans & Nelly Cauwelaerts
Team 24Corrie van Mil - de Looijer
Team 25Grootjans Inge & Ann De Cock
Team 26Cobos lucie & Renders sabrina
Team 27laila smolderen & muriel vrijdags
Team 28Vandermaesen Peggy & Dams Sabrina
Team 29Peggy impens & suzy Kallenbach
Team 30els Maes & Tatiana
Team 31Jolanda Bröcheler & Thea Gorissen (JBC-Streeperkruis Landgraaf)
Team 32SHAUNI DE MEYER & WENDY KUCMA
Team 33Ingrid Kennis - Renilde Troch
Team 34kockx tiffany en claeys myriam
Team 35kockx shauni en van gansbeke lynn
Team 36NAMECHE CH..PIETTE CL..
Team 37BATTEUX M-A.. XHERVELLE M.