Reeds Ingeschreven Heren / Heren gemengd Doubletten

# Team Namen Spelers
Team 1aumale (frankrijk)
Team 2luc godderie & steven vandermeulen
Team 3cor vleugels & de haan irene
Team 4Van Mossevelde Dirk & Luc Smulders
Team 5kockx steven en sam jonckheere
Team 6kevin vermeiren en jean verhaeghen
Team 7jordy kockx en pevernagie kevin
Team 8Eggermont Pascal & Peeters Marc
Team 9Eddy everaerts- dirk van hul
Team 10aumale (frankrijk)
Team 11didier fifi & wietse van keulen
Team 12Streel jf- Hannosset m
Team 13Tienpondt Jean-pierre & Rokegem Bert
Team 14Van Der Meulen - Faute
Team 15Renders ludo & schmitz Harry
Team 16detinne cedric & hubert michael
Team 17tony de groof & Jeremy P.
Team 18van loo claude & Gregory
Team 19Kevin Van lent & Jerry Vlemincx
Team 20Eric berghmans/jordy berghmans
Team 21Kristof Vranken & Yvan De Cock
Team 22Devid Klein & Jente Melis
Team 23MIGNON Fabrice - COLLARD Jean-Michel
Team 24Snelders Luc - Van Opstal Dirk
Team 25Ken meyskens - diego potier
Team 26Glenn Hackenjos - Kurt Lunders
Team 27VDS Didier en Lorenzino Johnny
Team 28Schuyten Nick - Schuyten Johan
Team 29Berode m -Christiaens j
Team 30keulemans Frederic & Keulemans Dimitri
Team 31Geraerts Marcel & Eggermond Johnny
Team 32Blangy (frankrijk)
Team 33Blangy (frankrijk)
Team 34Harry Degroof & Peter Thijs

Reeds Ingeschreven Dames Doubletten

# Team Namen Spelers
Team 1aumale (frankrijk)
Team 2kockx tiffany en claeys myriam
Team 3Van Lerberge Noemie - Van Grasdorff Pat
Team 4laila smolderen & sabine D.
Team 5vandermaesen Peggy - Dams Sabrina
Team 6aumale (frankrijk)
Team 7Ann De Cock &Annette de Vylder
Team 8Ramirez-Flor├Ęs Cathy - Monfort Virginie
Team 9Shirley Van Bogaert- Anja Germanus
Team 10jessica meskens - laetitia laurent
Team 11Milner Claudia en Saskia Peeters
Team 12Tina Vermeylen - Inge Grootjans
Team 13Streel l -Thibaut n
Team 14Kucma Wendy & Muriel Vrydaghs
Team 15Blangy (frankrijk)
Team 16Blangy (frankrijk)

NIEUW !!! Bezoek onze nieuwe website en schrijf U zich alvast in om alle tornooien informatie te ontvangen.
Klik hier: