Reeds Ingeschreven Heren / Heren gemengd Doubletten

# Team Namen Spelers
Team 1Rob van der Hoef & Thomas Thissen PFGoch
Team 2Jorne Van Hecke & Reini Mertens
Team 3Thielemans Clint & Renders Dirk
Team 4Vanderaerden Stef & Pauwels Johan
Team 5andy thienpondt & steven illegems
Team 6Jean-Marie de wit & wesley eeckhout
Team 7kucma christophe & Romano Lui
Team 8Walter VH - Patrick Bens
Team 9Aart den Boon en Bert Duits
Team 10cedric detinne & Bertrand Michael
Team 11Jan van Keulen & Antoon van Mil
Team 12Dirk Van Mossevelde&Christof Baveghems
Team 13Andre Reynders -Yvan Bens
Team 14dirk dieltjens & patrick carpentier
Team 15van Gemeren Marc & Smulders Luc
Team 16Joop Weerts & John Schillings Mosa Petanca
Team 17Ike van Tilborgh - Jerry Vlemincx
Team 18stoltz jeremy & derache franck (winnaars vorige editie)
Team 19sprimont vincent & bourdoux
Team 20Van gorp johan & serge fifi
Team 21Jordi De Cree & mario blom
Team 22Wiel Gerrist & Marcel geraerts
Team 23Kevin Van lent - Eddy Everaerts
Team 24Uyttenhove steven & nicky Kockx
Team 25callaert Jordan & Claes mélissa
Team 26Luc Daems & Bram Aipassa
Team 27aumale (frankrijk)
Team 28Blangy (frankrijk)
Team 29Blangy (frankrijk)
Team 30Lippevelde Tony & VAN DEN BERGHE JENS
Team 31Silvio marini & Sven Esmans
Team 32Leon Bröcheler & Jos Koeken (JBC-Streeperkruis Landgraaf)
Team 33Eric Hey & Ger Hey (JBC-Streeperkruis Landgraaf)
Team 34Herman Gerards & Jo Gorissen (JBC-Streeperkruis Landgraaf)
Team 35Snelders Luc - Van Den Bossche Robby
Team 36Harry Degroof & Peter Thijs
Team 37Eric berghmans & Jordy berghmans
Team 38Claes Kris - Claes Siemen
Team 39Renders Ludo & schmitz Harry
Team 40aumale (frankrijk)
Team 41Eggermont Pascal & Peeters Marc

Reeds Ingeschreven Dames Doubletten

# Team Namen Spelers
Team 1HANDSCHOENWERKER & STEPHANIE MOINY
Team 2parker jordane & madison schollaert
Team 3Goblet Linda- Barzin Cindy
Team 4Natasja kazmierczak & Nadia Swinkels
Team 5Demunster Katia & rita santens
Team 6Corrie van Mil - de Looijer
Team 7Gorissen- Fontein
Team 8Grootjans Inge & eveline uyttenhove
Team 9Cobos lucie & Renders sabrina
Team 10laila smolderen & muriel vrijdags
Team 11Vandermaesen Peggy & Dams Sabrina
Team 12aumale (frankrijk)
Team 13aumale (frankrijk)
Team 14Blangy (frankrijk)
Team 15Blangy (frankrijk)
Team 16Peggy impens & suzy Kallenbach
Team 17Jolanda Bröcheler & Thea Gorissen (JBC-Streeperkruis Landgraaf)
Team 18SHAUNI DE MEYER & WENDY KUCMA
Team 19Ingrid Kennis - Renilde Troch