Reeds Ingeschreven Heren / Heren gemengd Doubletten

# Team Namen Spelers
Team 1aumale (frankrijk)
Team 2luc godderie & steven vandermeulen
Team 3Steve vangorp & Edward Vinken
Team 4cor vleugels & de haan irene
Team 5Van Mossevelde Dirk & marc Van Gemeren
Team 6kockx steven en sam jonckheere
Team 7kevin vermeiren en jean verhaeghen
Team 8jordy kockx en pevernagie kevin
Team 9Eggermont Pascal & Peeters Marc
Team 10Eddy everaerts- dirk van hul
Team 11aumale (frankrijk)
Team 12David Sfez - Eric De Meyer
Team 13didier fifi & wietse van keulen
Team 14Streel jf- Hannosset m
Team 15Tienpondt Jean-pierre & Rokegem Bert
Team 16Van Der Meulen - Faute
Team 17Renders ludo & schmitz Harry
Team 18detinne cedric & hubert michael
Team 19tony de groof & Jeremy P.
Team 20van loo claude & Gregory
Team 21Kevin Van lent & Jerry Vlemincx
Team 22Eric berghmans/jordy berghmans
Team 23Kristof Vranken & Yvan De Cock
Team 24Devid Klein & Jente Melis
Team 25MIGNON Fabrice - COLLARD Jean-Michel
Team 26Snelders Luc - Van Opstal Dirk
Team 27Ken meyskens - diego potier
Team 28Glenn Hackenjos - Kurt Lunders
Team 29bertrand michael - despontin jean claude
Team 30VDS Didier en Lorenzino Johnny
Team 31Schuyten Nick - Schuyten Johan
Team 32Berode m -Christiaens j
Team 33keulemans Frederic & Keulemans Dimitri
Team 34gerald charlier - marty sterken
Team 35Geraerts Marcel & Eggermond Johnny
Team 36Blangy (frankrijk)
Team 37Blangy (frankrijk)
Team 38Jan Bank & Fiet de Graaf
Team 39Harry Degroof & Peter Thijs
Team 40Ike van Tilborgh - Ken van Tilborgh
Team 41Cindy Schoors - Steve Binnemans
Team 42michel charlier - gabriel charlier
Team 43Danny Yshackers & Luc Sayes
Team 44bruno - pa
Team 45VANDERMEULEN - ROQUET
Team 46Mathias vangorp & Moreno
Team 47Steyvers Rene & Lemmens Andy
Team 48Ad Wagenaars en Vincent Sprimont
Team 49Silvio Marini & Raphael Lenaerts
Team 50serge fifi en johan van gorp
Team 51Patrick Vermote & Danny Tits
Team 52Gert Quetin en Brecht Claes
Team 53Christiaens e-prudhomme m
Team 54Jeroen Bleyen & Kees koogje
Team 55Glenn Van Laeken & Gino Van De Vyver
Team 56DE BELIE DRIES-DE KOSTER ARNE
Team 57kucma christophe & alaimo anthony
Team 58vanderaerden stef & dieltjens dirk
Team 59nico willems - tichon Hémon
Team 60Kevin mievis & Michael (winnaars vorig jaar)
Team 61Alain De Greef & Thomas Thomas
Team 62moiny thierry - linet claude
Team 63van reusel bert & bert b
Team 64Cedric Schumacher & Fabrizio Scimia
Team 65Corneel Mertens & Rudy Mertens
Team 66geoffrey kausse & tony serrano
Team 67Gregory kausse &jordi de cree
Team 68Stefaan kausse & davy kockx
Team 69Demoulin a - dejaeger k
Team 70Bleux Ronny & Bleux kristof
Team 71philippe Nullens & ???????
Team 72Joeri Daspremont & Pino
Team 73Zeitzen marco & maarten vanhout
Team 74nielandt joeri & John cleymans
Team 75Tim Marien & Wesley Cami
Team 76Laurent Gorreux & Pluymers Marc
Team 77Dave Willekens & Steve Gilissen
Team 78Randriamiarisoa Solofo & Buffe Corentin
Team 79HOYOUX Fred - HALLEMANS Julien
Team 80kevin & Gert
Team 81Fred & Caroline
Team 82Jeremy Stolz - Frank Derache
Team 83Pieter Moors en Huub Bergmans
Team 84Jean-marie bilquey - ronnie
Team 85HOUBRECHTS - STREE
Team 86dennis luyten & Remco
Team 87Bens yvan & Reynders andre
Team 88Steven uyttenhove & ????????????
Team 89reekmans guido/meep poel
Team 90Johan Pauwels & ??????
Team 91Nicolas Despontin & Laurent fascone
Team 92Culot Yannick - Hougardy Marc
Team 93Daniels Jordy, Bosmans Dirk
Team 94Alen Jaak & Alen Pieter
Team 95Aerts M & Jary
Team 96Hans vd Veen - Sander Beukers
Team 97natachsa kazmierzak & samir saidi
Team 98plouchard fabien & dimitri keulemans
Team 99Pugliari Yves & Danny Vaneeckhout
Team 100jonckeer philippe & Brogniez Mickael
Team 101Baxevanidis & Arnaud heusden
Team 102Leon Brocheler & Jos Koeken
Team 103Eric hei & Ger Hei
Team 104Marcel Vangorp & Miel Vandeneynde
Team 105Benoît Druet & colin Yohan
Team 106Lapicore & Routaboul
Team 107Jorne Vanhecke & Thomas Van Leuvenhaghe
Team 108Julien Garday & Bubke van Der Stappen
Team 109Richard Zuidland & Raoul Duchato
Team 110De Smet etienne & De Waegenere Frank
Team 111Ludo Vandijck & ??????????
Team 112berdoyes steve et didio Bruno

Reeds Ingeschreven Dames Doubletten

# Team Namen Spelers
Team 1aumale (frankrijk)
Team 2Uyttenhove eveline & ??????????
Team 3kockx tiffany en claeys myriam
Team 4Van Lerberge Noemie - Van Grasdorff Pat
Team 5laila smolderen & sabine D.
Team 6vandermaesen Peggy - Dams Sabrina
Team 7aumale (frankrijk)
Team 8Ann De Cock &Annette de Vylder
Team 9Ramirez-Florès Cathy - Monfort Virginie
Team 10Shirley Van Bogaert- Anja Germanus
Team 11jessica meskens - laetitia laurent
Team 12Plainevaux annick - De block muriel
Team 13Milner Claudia en Saskia Peeters
Team 14Tina Vermeylen - Inge Grootjans
Team 15Streel l -Thibaut n
Team 16Kucma Wendy & Muriel Vrydaghs
Team 17Blangy (frankrijk)
Team 18Blangy (frankrijk)
Team 19Reini Mertens & Sarah van der Wiel
Team 20els maes en ???
Team 21reygel ann - raymaekers sonja
Team 22HERIN Claude + DE REGGE Véronique
Team 23ki & josee
Team 24lucie & sabrina
Team 25Nederland (selectie)
Team 26Nederland (selectie)
Team 27Nederland (selectie)
Team 28Nederland (selectie)
Team 29Demunster Katia & rita santens
Team 30Schollaert m-smal a
Team 31MOREAU Joan & Kerinvel valerie
Team 32nathasja en sandra
Team 33Camille Max & ??????
Team 34Selena van der Hoef-Judith v/d Eijnden
Team 35stephanie - paulette
Team 36nemedi nancy-van hove machteld
Team 37Max Clotilde et Aurelie Delporte
Team 38Serron Maddy & Rina Vanhumbeek

NIEUW !!! Bezoek onze nieuwe website en schrijf U zich alvast in om alle tornooien informatie te ontvangen.
Klik hier: